Biskupské svěcení Mons. Tomáše Holuba

06.04.2016 15:52

V sobotu 30. dubna v 10.30 hodin v katedrále sv. Bartoloměje přijme z rukou arcibiskupa Dominika Duky biskupské svěcení Mons.Tomáš Holub, generální sekretář ČBK, farář baziliky svatých Petra a Pavla a děkan Kolegiátní kapituly na pražském Vyšehradě. Stane se druhým sídelním biskupem plzeňským. Spolusvětiteli budou emeritní biskup František Radkovský a řezenský biskup Rudolf Voderholzer.


www.cirkev.cz/cs/tomas-holub

www.bip.cz/papez-frantisek-jmenoval-noveho-biskupa-plzenske-dieceze/

www.bip.cz/zveme-na-biskupske-sveceni-mons-tomase-holuba/

www.bip.cz/slovo-jmenovaneho-biskupa-tomase-holuba-vericim-plzenske-dieceze/Kontakt

Římskokatolická farnost u kostela Sv. Maří Magdaleny Děkanství Karlovy Vary nám. Svobody 217/2
Karlovy Vary
360 01
Tel.: 728 893 447
P. Miroslav Chlupsa O.Cr.
dekanstvi.kv@centrum.cz